چشم‌ انداز ما

توسعه صنعتی به عنوان یکی از مهمترین عوامل پیشرفت جوامع بشری از اهمیت بالایی برخوردار است. چه اینکه توسعه اقتصادی پایدار در گرو وجود صنعتی پیشرو قرار دارد. صنعت ماشینکاری و ماشین سازی به عنوان حلقه‌ای مهم از صنعت کشور، تأثیر بسزایی بر روی کیفیت محصولات مصرفی دارد. آنچه اکنون ایران اسلامی بدان نیاز دارد اراده برخاستن و حرکت در مسیر توسعه صنعتی می‌باشد. شرکت ظریف کاران تجهیزات صنعتی دقیق، تفکر بهبود مستمر و تولید به موقع را سرلوحه کار خود قرار داده و با تکیه بر دانش و تخصص پرسنل خود و با تعامل با متخصصین سایر صنایع در صدد تولید و رفع احتیاجات صنایع مختلف به واردات تجهیزات مورد نیاز برآمده و امیدوار است بتواند ضمن ایجاد تعامل سازنده با مشتریان خود، نقش بسزایی در رشد و اعتلای صنعت ایران اسلامی ایفا نماید.

درباره ما

read more1

کارگاه فنی دقیق در سال 1373 با تکیه بر بیش از سه دهه تجربه مدیریت کارگاه با هدف بازسازی و تعمیر ماشین‌آلات و ساخت قطعات شروع به فعالیت نمود. رفته رفته با افزایش تجربه و دانش آکادمیک پرسنل...

ادامه مطلب

 

read more1

توسعه صنعتی به عنوان یکی از مهمترین عوامل پیشرفت جوامع بشری از اهمیت بالایی برخوردار است. چه اینکه توسعه اقتصادی پایدار در گرو وجود صنعتی پیشرو قرار دارد. صنعت ماشینکاری و ماشین سازی به عنوان حلقه‌ای مهم از صنعت کشور، تأثیر بسزایی بر روی کیفیت محصولات مصرفی دارد.

ادامه مطلب

 
تمامی حقوق برای تجهیزات صنعتی دقیق محفوظ میباشد.
کپی رایت 1394