امروز: 31 شهریور ماه 1399
کاربر عزیز خوش آمدید
Bootstrap Example
تجربه و تجهیزات موجود در شرکت ظریف کاران تجهیزات صنعتی دقیق امکان ساخت انواع محصولات صنعتی را با کیفیت و قیمتی رقابتی برای مشتریان خود فراهم نموده است. بسیاری از ماشینآلات موجود در صنعت به دلیل عمر طولانی، فاقد خدمات از طرف شرکت سازنده میباشند و قطعات آنها از طرف نمایندگی تأمین نمي شود. این واحد تولیدی افتخار دارد که این قطعات و مجموعه‌ها را با کیفیت قابل رقابت با نمونه اصلی تولید نماید و همپنین آمادگی دارد با تمامی صنعتگران، در زمینه ساخت نمونه‌های تحقیقاتی و صنعتی همکاری نماید.
شرکت تجهیزات صنعتی دقیق در زمینه تولید دسته‌ای (Batch Production) و تولید انبوه (Mass Production) محصولات صنعتی و مصرفی با مشتریان خود تعاملی سازنده دارد. این واحد تولیدی آماده همکاری در زمینه تولید انبوه قطعات و مجموعه‌ها می‌باشد.
دپارتمان طراحی شرکت تجهیزات صنعتی دقیق با تکیه بر دانش و تجربه خود و با استفاده از نرم‌افزارهای به روز در زمینه طراحی و تحلیل نظیر SolidWorks - CATIA - Abaqus، اقدام به طراحی، مهندسی معکوس و تحلیل قطعات و مجموعه‌ها می‌نماید. دپارتمان طراحی این واحد تولیدی آمادگی دارد که ایده‌های شما را پردازش، طراحی، تحلیل و بهینه‌سازی نماید و در نهایت به عرصه تولید برساند.
شرکت ظریف کاران تجهیزات صنعتی دقیق تا کنون توانسته است انواع قالب‌های سنبه و ماتریس، قالب‌های بادی، انواع قالب شیلنگ و نیز انواع ماشین‌های مخصوص – مطابق خواست مشتری – را با بهره‌گیری از دانش روز و تجربه پرسنل خود تولید نماید. این واحد تولیدی آمادگی ساخت انواع قالب، ماشین‌آلات و تجهیزات مختلف صنعتی را دارد.
تجربه بیش از دو دهه‌ای شرکت تجهیزات صنعتی دقیق، این واحد تولیدی را به تأمین‌کننده‌ای معتبر در عرصه تعمیرات و بازسازی ماشین‌آلات صنعتی مبدل نموده است.
تجهیزات صنعتی دقیق