شرکت ظریف کاران تجهیزات صنعتی دقیق از سال 1994 در زمینه تولید قطعات و ماشین‏ آلات صنعتی با نام کارگاه فنی دقیق فعالیت خود را آغاز کرده و در سال 2015 به منظور حضور موثرتر در صنعت، اقدام به ثبت شرکت نمود. با توجه به نیاز صنعت کشور، با بکارگیری پرسنل مجرب وفارغ التحصیلان دانشگاهی، توسعه صنعتی در دستور کار این شرکت قرار گرفت و با بکارگیری ماشین‏ آلات روز اروپا و با تکیه بر تجربه پرسنل خود توانسته است در زمینه های متعددی چون نفت و گاز، صنایع دارویی، قالبسازی و قطعه سازی، ماشین سازی و پروژه های پژوهشی نقش مهمی ایفا نماید.

مدیرعامل شرکت ظریف کاران تجهیزات صنعتی دقیق، اداره شرکت را با پياده ‏سازی و استقرار سيستم مديريت كيفيت براساس استاندارد بين‎ المللي ISO 9001: 2015 و تحت نظارت آن پذيرفته و تعهد خود را نسبت به بر آورده كردن كليه الزامات و خواسته‎ هاي مشتريان و همچنين بهبود مستمر اثربخشي سيستم طرح‎ ريزي شده در جهت نیل به اهداف کیفی و برآورده کردن کلیه الزامات و قوانین و بهبود مستمر، اصول ذیل را سر لوحه کار خود قرار داده است:

  1. افزایش رضایت‎مندی مشتریان از طریق ایجاد فرآیندهای مناسب ارتباط با مشتری، تحویل به موقع  سفارشات، افزایش کیفیت محصولات و جلب اعتماد مشتریان
  2. بهبود فرهنگ کیفیت  و نظام آراستگی در سازمان از طریق مدیریت و ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارکنان و نیروهای متخصص
  3. کنترل و مدیریت هزینه‎ هادر جهت افزایش بهره ‎وری و کاهش  قیمت تمام شده محصولات تولیدی.